І. Підготовка та планування закупівель робіт з капітального ремонту Що визначає термін «капітальний ремонт»? Які роботи до нього відносяться? Чим він відрізняється від поточного ремонту?
Плануємо закупівлю: з чого розпочинати? Покрокові дії 1. Як визначити предмет закупівлі робіт з капітального ремонту:
- розроблення проєктної документації на капітальний ремонт – робота чи послуга?
- що є об'єктом будівництва: окрема будівля чи комплекс?
- які супровідні послуги при капітальному ремонті є роботами?
2. Визначаємо очікувану вартість:
- які документи необхідні для визначення очікуваної вартості закупівлі розроблення проєктної документації на капітальний ремонт та робіт з виконання капітального ремонту;
- підстави для визначення очікуваної вартості та нормативні
- документи з ціноутворення;
- недостатнє фінансування для виконання капітального ремонту – як планувати закупівлю?
- чи можна розпочинати закупівлю до/без проведення експертизи проєкту?
3. Особливості планування закупівлі експертизи, авторського нагляду, технічного нагляду, послуг інженера-консультанта.
ІІ. Щодо закупівлі робіт на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування 1. Про Особливості, затверджені постановою КМУ №1178, що стосуються закупівлі робіт.
2. Закупівля робіт з капітального ремонту без застосування відкритих торгів (за прямим договором): підстави, обґрунтування, вимоги до оприлюднення інформації.
ІІІ. Відкриті торги на закупівлю робіт з капітального ремонту: від тендерної документації до укладення договору про закупівлю 1. Кваліфікаційні критерії та вимоги до документального підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям при закупівлі робіт з капітального ремонту. Ознаки дискримінаційних вимог до учасників.
2. Як сформувати технічну специфікацію: що має надати замовник учаснику для підготовки ціни тендерної пропозиції.
3.
Про локалізацію при закупівлі робіт з капітального ремонту. Які вимоги встановлювати до учасника та до виконавця робіт в тендерній документації.
4. Нецінові критерії оцінки тендерних пропозицій при закупівлі робіт з капітального ремонту: види, доцільність, обґрунтованість, ризики.
5. Невідповідності в інформації та/або документах тендерної пропозиції: коли надаємо 24 години на виправлення, а коли відхиляємо тендерну пропозицію?
6. Вимоги тендерної документації щодо порядку формування договірної ціни. Види договірних цін. Практика оскарження умов тендерної документації та рішень замовника щодо розрахунку договірної ціни.
7
. Погодження договірної ціни: коли, що вимагати для перевірки, чи перевіряємо ціни на матеріальні ресурси?
8. Тендерна пропозиція на закупівлю робіт з аномально низькою ціною: яке обґрунтування є належним?
9. Про особливості закупівлі робіт з капітального ремонту з розробленням проєктної документації.
IV. Договір на закупівлю робіт/послуг з капітального ремонту: особливості формування, зміна істотних умов 1. Істотні умови договору підряду та істотні умови договору про закупівлю.
2. Як сформувати проєкт договору підряду на роботи з капітального ремонту? На підставі чого укладаються та виконуються договори на виконання робіт з капітального ремонту?
3. Особливості договорів на розроблення проєктної документації, послуги інженера-консультанта, технічний нагляд.
4. Зміна істотних умов договору про закупівлю:
- під час капітального ремонту змінюються обсяги та види робіт: що робіти?
- зросла ціна на матеріальні ресурси: як відшкодувати підряднику витрати, спричинені інфляцією? Чи можна збільшити ціну договору?
- змінюються обсяги фінансування: які зміни вносимо в договір про закупівлю?
V. Щодо розроблення під час дії воєнного стану проектів будівництва з капітального ремонту об'єктів, пошкоджених в результаті воєнних дій. Питання обстеження пошкоджених об'єктів.Питання та відповіді.